loader
13:30-13:50 Açılış
13:50-14:20 Ön Test
14:20-14:30 Kahve Arası
14:30-15:10 Tanınız Nedir? Sistemik Hastalıkların Deri Bulguları
Eğitici: Can Baykal
15:10-15:20 Tartışma
15:20-15:35 Kahve Arası
15:35-16:15 Behçet Hastalığı
Eğitici: Ayşe Boyvat
16:15-16:25 Tartışma
16:25-16:40 Kahve Arası
16:40-17:20 Gebelik Dermatozları
Eğitici: Mualla Polat
17:20-17:30 Tartışma
17:30-17:45 Kahve Arası
17:45-18:25 Olgularla Sistemik Antimikrobiyal Tedavi
Eğitici: Tülin Ergun
18:25-18:35 Tartışma
18:35-19:05 Bir Olgunun Öğrettikleri
Moderatör: Demet Çiçek
  Grup 1 Grup 2 Grup 3
08.15-08.45 Bir Olgunun Öğrettikleri
Moderatör: Güneş Gür Aksoy
08:45-08:55 Kahve Arası
08.55-09.35 Tırnak Hastalıkları
Eğitici: Fatih Göktay
Sık Görülen Hastalıklarla Pediatrik Dermatoloji
Eğitici: Sibel Ersoy Evans
Hidradenitis Süppürativa ve Piyoderma Gangrenozum
Eğitici: Erkan Alpsoy
09:35-09:45 Tartışma
09:45-10:00 Kahve Arası
10:00-10:40 Bağ Dokusu Hastalıkları
Eğitici: Şirin Yaşar
Ürtiker ve Anjioödem
Eğitici: Andaç Salman
Vitiligo
Eğitici: Dilek Seçkin Gençosmanoğlu
10:40-10:50 Tartışma
10:50-11:05 Kahve Arası
11:05-11:45 Alopesiler
Eğitici: Deren Özcan
Kutanöz Tüberküloz ve Leyşmanyazis
Eğitici: Mehmet Harman
Psoriasis
Eğitici: Murat Borlu
11:45-11:55 Tartışma
11:55-13:30 Öğle Yemeği
13:30-14:10 Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar ve Korunma
Eğitici: Emine Tamer
Olgularla Melanom
Eğitici: Özlem Özbağcivan
Deri Lenfomaları
Eğitici: Dilek Bayramgürler
14:10-14:20 Tartışma
14:20-14:35 Kahve Arası
14:35-15:15 Kutanöz Vaskülite Yaklaşım
Eğitici: Müge Güler Özden
Melanom Dışı Deri Kanserleri
Eğitici: Gülsüm Gençoğlan
Yüzde Pigmentasyonla Seyreden Hastalıklara Yaklaşım
Eğitici: Aslı Tatlıparmak
15:15-15:25 Tartışma
15:25-15:40 Kahve Arası
15:40-16:20 Akne-Rozase-Demodisidosis
Eğitici: Nilsel İlter
Dermatolojik Cerrahide Destrüktif Yöntemler ve Püf Noktaları
Eğitici: Tuğrul Dereli
Büllöz Hastalıklar
Eğitici: Soner Uzun
16:20-16:30 Tartışma
16:30-16:45 Kahve Arası
16:45-17:25 Dermatolojik Aciller
Eğitici: Seray Külcü Çakmak
Ekzemaya Yaklaşım
Eğitici: Evren Odyakmaz
Mukozal Hastalıklar
Eğitici: Murat Durdu
17:25-17:35 Tartışma
  Grup 1 Grup 2 Grup 3
08.15-08.45 Bir Olgunun Öğrettikleri
Moderatör: Ayşe Akman Karakaş
08:45-08:55 Kahve Arası
08.55-09.35 Hidradenitis Süppürativa ve Piyoderma Gangrenozum
Eğitici: Erkan Alpsoy
Tırnak Hastalıkları
Eğitici: Fatih Göktay
Sık Görülen Hastalıklarla Pediatrik Dermatoloji
Eğitici: Sibel Ersoy Evans
09:35-09:45 Tartışma
09:45-10:00 Kahve Arası
10:00-10:40 Vitiligo
Eğitici: Dilek Seçkin Gençosmanoğlu
Bağ Dokusu Hastalıkları
Eğitici: Şirin Yaşar
Ürtiker ve Anjioödem
Eğitici: Andaç Salman
10:40-10:50 Tartışma
10:50-11:05 Kahve Arası
11:05-11:45 Psoriasis
Eğitici: Murat Borlu
Alopesiler
Eğitici: Deren Özcan
Kutanöz Tüberküloz ve Leyşmanyazis
Eğitici: Mehmet Harman
11:45-11:55 Tartışma
11:55-13:30 Öğle Yemeği
13:30-14:10 Deri Lenfomaları
Eğitici: Dilek Bayramgürler
Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar ve Korunma
Eğitici: Emine Tamer
Olgularla Melanom
Eğitici: Özlem Özbağcivan
14:10-14:20 Tartışma
14:20-14:35 Kahve Arası
14:35-15:15 Yüzde Pigmentasyonla Seyreden Hastalıklara Yaklaşım
Eğitici: Aslı Tatlıparmak
Kutanöz Vaskülite
Eğitici: Müge Güler Özden
Melanom Dışı Deri Kanserleri
Eğitici: Gülsüm Gençoğlan
15:15-15:25 Tartışma
15:25-15:40 Kahve Arası
15:40-16:20 Büllöz Hastalıklar
Eğitici: Soner Uzun
Akne-Rozase-Demodisidosis
Eğitici: Nilsel İlter
Dermatolojik Cerrahide Destrüktif Yöntemler ve Püf Noktaları
Eğitici: Tuğrul Dereli
16:20-16:30 Tartışma
16:30-16:45 Kahve Arası
16:45-17:25 Mukozal Hastalıklar
Eğitici: Murat Durdu
Dermatolojik Aciller
Eğitici: Seray Külcü Çakmak
Ekzemaya Yaklaşım
Eğitici: Evren Odyakmaz
17:25-17:35 Tartışma
  Grup 1 Grup 2 Grup 3
08.15-08:55 Sık Görülen Hastalıklarla Pediatrik Dermatoloji
Moderatör: Sibel Ersoy Evans
Hidradenitis Süppürativa ve Piyoderma Gangrenozum
Moderatör: Erkan Alpsoy
Tırnak Hastalıkları
Moderatör: Fatih Göktay
08:55-09:05 Tartışma
09:05-09:20 Kahve Arası
09:20-10:00 Ürtiker ve Anjioödem
Eğitici: Andaç Salman
Vitiligo
Eğitici: Dilek Seçkin Gençosmanoğlu
Bağ Dokusu Hastalıkları
Eğitici: Şirin Yaşar
10:00-10:10 Tartışma
10:10-10:25 Kahve Arası
10:25-11:05 Kutanöz Tüberküloz ve Leyşmanyazis
Eğitici: Mehmet Harman
Psoriasis
Eğitici: Murat Borlu
Alopesiler
Eğitici: Deren Özcan
11:05-11:15 Tartışma
11:15-11:30 Kahve Arası
11:30-12:10 Olgularla Melanom
Eğitici: Özlem Özbağcivan
Deri Lenfomaları
Eğitici: Dilek Bayramgürler
Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar ve Korunma
Eğitici: Emine Tamer
12:10-12:20 Tartışma
12:20-13:30 Öğle Yemeği
13:30-14:10 Melanom Dışı Deri Kanserleri
Eğitici: Gülsüm Gençoğlan
Yüzde Pigmentasyonla Seyreden Hastalıklara Yaklaşım
Eğitici: Aslı Tatlıparmak
Kutanöz Vaskülite Yaklaşım
Eğitici: Müge Güler Özden
14:10-14:20 Tartışma
14:20-14:35 Kahve Arası
14:35-15:15 Dermatolojik Cerrahide Destrüktif Yöntemler ve Püf Noktaları
Eğitici: Tuğrul Dereli
Büllöz Hastalıklar
Eğitici: Soner Uzun
Akne-Rozase-Demodisidosis
Eğitici: Nilsel İlter
15:15-15:25 Tartışma
15:25-15:40 Kahve Arası
15:40-16:20 Ekzemaya yaklaşım
Eğitici: Evren Odyakmaz
Mukozal Hastalıklar
Eğitici: Murat Durdu
Dermatolojik Aciller
Eğitici: Seray Külcü Çakmak
16:20-16:30 Tartışma
16:30-16:45 Kahve Arası
16:45-17:15 Son Test
17:15-18:00 Sertifika Töreni ve Kapanış